Nowy numer 4/2021 Archiwum

Redemptoryści. Poznaj, zrozum, przyjmij i żyj!

Zakonnicy z Tuchowa zapraszają w świat duchowości. Od 7 stycznia w każdy wtorek, przez cały rok.

W każdy wtorek 2020 roku czekać będą na internautów materiały do obejrzenia, wysłuchania lub przeczytania prezentowane w czterech działach: „Duch”, „Świadek”, „Uczeń” oraz „Korzenie”.

- W dziale „Duch” odnajdziesz podstawy - to, co stanowi kręgosłup życia z Bogiem i to, co z tego wynika - drogowskazy do kroczenia ścieżką, która jest dla ciebie przygotowana, abyś był znakiem Jego obecności w świecie - mówi Dominik Strychacz CSsR.

W dziale „Świadek” będzie okazja do spotkania z osobą, która pozwoliła się porwać subtelnemu nawoływaniu do realizacji Bożych planów w codzienności. - Znajdziesz w nim oparcie, zobaczysz, jak pokonywał przeciwności i jakie są owoce takiego życia - mówi redemptorysta.

Zakładka „Uczeń” będzie mówić o ludziach podobnych do nas. - Uczeń to ten, który jest najbliżej twojej sytuacji… W tym dziale znajdziesz świadectwa osób, które właśnie teraz starają się swoim życiem pokazywać światu Boga. Ufam, że to zadanie będziesz realizował w przyszłości. Oczywiście, pozostaje tylko pytanie, w jaki sposób? Z kolei dział „Korzenie” skupi się wokół wydarzeń, które przez pokolenia były odpowiedzią na zaproszenie Ducha Świętego. Pokaże, w jaki sposób wyklarowała się nasza tożsamość - mówi kl. Domink.

Zajawka!
For World

Serwis startuje 7 stycznia! Więcej dowiecie się na stronie forworld.redemptor.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama