Nowy numer 4/2021 Archiwum

Rekolekcje na obcasach

W Centrum Ruchu Światło-Życie "Efez" w Czchowie, w ostatni weekend stycznia odbędą się niezwykłe Królewskie Rekolekcje dla Kobiet.

To będzie piękny, królewski weekend. Rekolekcje pełne wdzięku, koloru, przestrzeni do rozmów, szeptów modlitwy i zapachu cynamonowej kawy... - obiecuje Marta Wideł, odpowiedzialna za Diakonię Formacji Diakoni Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej.

Rekolekcje przeznaczone są dla wszystkich kobiet, powyżej 18 roku życia. Zapisy i więcej informacji można znaleźć na stronie Ruchu Światło-Życie: www.tarnow-oaza.pl.

Rekolekcje na obcasach   Plakat Królewskich Rekolekcji dla Kobiet. arch. Ruchu Światło-Życie

Dlaczego rekolekcje będą królewskie? - Bo będzie o Królu, o Bogu, o Jego córkach, którymi jesteśmy jako kobiety, będzie o drodze królewskiej i o skarbie, który nosimy. Będzie o domu pełnym złota i purpury. Będzie też o nas, o naszych marzeniach z dzieciństwa, by choć przez chwilę być księżniczką, królową, o tym, co to znaczy dla nas teraz. Będzie o odkrywaniu piękna i prawdy w życiu - dodaje Marta Wideł.

Uczestniczki proszone są, by zabrać ze sobą Pismo Święte, różaniec, notatnik, ale i sukienkę i buty na obcasie. Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama