Nowy numer 03/2020 Archiwum

Tymbarskie wniebogłosy przejdź do galerii

Orkiestra, chór, zespół dziecięcy z Tymbarku i rodzina Urbańskich z Podłopienia wypełnili kościół parafialny muzyką i śpiewem.

W niedzielę 12 stycznia w kościele parafialnym w Tymbarku odbył się noworoczny koncert kolęd i pastorałek.

Jego inicjatorem jest tymbarski wikariusz ks. Witold Warzecha. Podczas koncertu wystąpili chór parafialny z Tymbarku, zespół dziecięcy Gloria Mariae działający przy parafii, zespół „Laus Deo” rodziny Urbańskich z Podłopienia i Strażacka Orkiestra Dęta „Tymbarski Ton”.

Górale z tej orkiestry w miniony weekend kolędowali Matce Bożej na Jasnej Górze. Tradycją już jest, że zawsze w ten sposób rozpoczynają nowy rok, modląc się o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków orkiestry, ich rodzin, sponsorów i przyjaciół, wójta i rady gminy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama