Nowy numer 03/2020 Archiwum

Radomyśl Wielki. Pastuszkowie jako agenci Bonda. Jamesa Bonda

Rodzice dzieci Przedszkola Niepublicznego Ochronki św. Józefa wystąpili dla nich z świątecznym przedstawieniem.

Odbyło się ono 12 stycznia w sali widowiskowej Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim.

Spektakl został przygotowany przez rodziców i całe rodziny dzieci uczęszczających do  przedszkola prowadzonego przez służebniczki starowiejskie.

Zespół "Baba Yetu".   Zespół "Baba Yetu".
s. Joanna Matuła

Tradycyjne jasełka zaaranżowano w nowoczesnym stylu, oprócz Świętej Rodziny i aniołów na scenie mogliśmy zobaczyć herodowy dwór wraz ze służbą oraz pasterzy jako agentów Bonda. Całość występu przeplatały kolędy  i pastorałki śpiewane przez rodziców oraz siostry.

Na zakończenie publiczność mogła włączyć się we wspólne kolędowanie wraz z zespołem  młodzieżowym „Baba Yetu”. Galerię zdjęć znajdziecie TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama