Nowy numer 03/2020 Archiwum

RDN. Rozgryzają Kościół

Czy zmieni się mapa diecezji? Jak Kościół lokalny chroni nieletnich? Czy każde dziecko należy ochrzcić? Diecezjalna rozgłośnia zadaje ważne pytania.

W audycji RDN „Rozgryźć Kościół” gościem Doroty Kunc i ks. Marcina Gryzło jest ks. dr hab. Robert Kantor, prawnik, kanclerz Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Zapraszamy do wysłuchania materiału dotyczącego m.in. podziału administracyjnego diecezji, troski Kościoła lokalnego o ochronę nieletnich, warunków udzielania chrztu dzieciom ze związków niesakramentalnych… Więcej audycji znajdziecie TUTAJ.

Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Robert Kantor
RDN TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama