Nowy numer 08/2020 Archiwum

Diecezja. Spotkanie ludzi mediów z biskupem tarnowskim

Odbędzie się w Tarnowie w wigilię wspomnienia św. Franciszka Salezego, patrona dziennikarzy.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich ludzi mediów - katolickich i świeckich, elektronicznych i tradycyjnych.

Spotkanie odbędzie się w ten czwartek 23 stycznia o godz. 17 w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

- Esencją dziennikarstwa jest spotkanie. W słowie "spotkanie" ukryte jest słowo "tkanie". W spotkaniu tkamy wspólne płótno naszego życia. Płótno naszego życia jest utkane przez wiele osób. Żeby utkać dobre, piękne, bogate w kolory płótno potrzeba jest wiele nici, wielu rąk, które to płótno splatają - mówi ks. Andrzej Turek, przewodniczący Komisji ds. Mediów V Synodu Diecezji Tarnowskiej, zapraszając dziennikarzy na noworoczne spotkanie z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem.

- W wigilię wspomnienia św. Franciszka Salezego będziemy prosić patrona dziennikarzy, aby przez jego orędownictwo, takimi były wszystkie dziennikarskie spotkania w nowym roku - dodaje ks. Andrzej Turek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama