Nowy numer 08/2020 Archiwum

Chcesz iść dalej?

StworzONA, czyli jak oswoić wstyd, smutek, lęk, poczucie winy, zazdrość i złość. Alegoria zaprasza na kolejny cykl spotkań dla kobiet poniżej 50. roku życia.

W Ośrodku Dialogu, Formacji i Misji „Alegoria” w Tarnowie (Pl. Kazimierza 5) rozpocznie się 30 stycznia cykl sześciu spotkań w ramach projektu „StworzONA”. Tym razem będą one poświęcone uczuciom i emocjom, tak jak wstyd, smutek, lęk, poczucie winy, zazdrość i złość

.- Zapraszamy kobiety, które pragną zaprzyjaźnić się ze sobą, pełniej zrozumieć swoją kobiecość, oswoić uczucia i emocje niekochane, które towarzyszą im niekiedy od lat - mówią organizatorzy.

Chcesz iść dalej?

Tematem pierwszego spotkania, które odbędzie się 30 stycznia o godz. 18 będzie wstyd. - Powstrzymuje on nas przed działaniem, paraliżuje, oddala od najbliższych, zamyka na „nowe”, niszczy relacje. Na spotkaniu spróbujemy zrozumieć swoje przekonania, zostawić „niepotrzebny bagaż”, pójść dalej w swoim życiu, zrozumieć i właściwie radzić sobie z poczuciem wstydu - dodają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama