Nowy numer 08/2020 Archiwum

Łużna. Wyciągali ręce przejdź do galerii

W kościele parafialnym odbyło się kwartalne spotkanie młodzieży z całego dekanatu.

Eucharystią w kościele pw. św. Marcina Biskupa rozpoczęło się 22 stycznia dekanalne spotkanie młodzieży.

- W tak dużej wspólnocie gromadzimy się co najmniej cztery razy w roku. Spotykamy się m.in. w Szalowej, Bystrej, Moszczenicy i w Łużnej - mówi ks. Łukasz Serafin, wikariusz w par. św. Marcina Biskupa.

W drugiej części spotkania młodzież adorowała Najświętszy Sakrament rozważając ewangelię o kobiecie cierpiącej na upływ krwi, która dotknęła Jezusa i została uzdrowiona. Każdy z uczestników adoracji mógł podejść pod wielką monstrancję i dotknąć szaty, która ją otulała.

Na koniec młodzi przeszli do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie zostały wystawione jasełka przygotowane przez młodych z Łużnej. - W ciągu roku działamy w dwóch grupach KSM i Szkolnym Kole Caritas - mówią młodzi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama