Nowy numer 08/2020 Archiwum

Peru. Kościół już wygląda dobrze

24 stycznia bp Leszek Leszkiewicz poświęcił obraz Jezusa Miłosiernego w budowanym kościele w Ayacancha, gdzie proboszczem jest tarnowski misjonarz ks. Stanisław Knurowski.

Kościół od wczoraj nosi też wezwanie Miłosierdzia Bożego. To pierwsza taka świątynia w diecezji Huancavelica. - Dziękuję Bogu, że ponad półtoraroczna praca moich parafian została uwieńczona taką uroczystością - mówi ks. Stanisław.

Z parafianami ks. Stanisława.   Z parafianami ks. Stanisława.
Archiwum parafii

Pracy przed jego parafianami jeszcze wiele. - Trzeba postawić dwie wieże, wykonać ołtarze, ławki, zamontować nagłośnienie. Kościół już wygląda dobrze. Najbardziej cieszy to, że jego patronem jest Jezus Miłosierny - dodaje ks. Knurowski.

To nie koniec budowy!   To nie koniec budowy!
Archiwum parafii

Warto przypomnieć, że bp Leszkiewicz razem z dyrektorem wydziału misyjnego tarnowskiej kurii odwiedza w Peru tarnowskich misjonarzy.

Przeczytaj o tym więcej TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama