Nowy numer 14/2020 Archiwum

Pustków Osiedle. Jedz, pij i żyj

Młodzi z miejscowej grupy apostolskiej zapraszają rówieśników na Walentynkę dla Jezusa.

Regionalne spotkanie młodych „Walentynka dla Jezusa” odbędzie się w par. św. Stanisława BM w Pustkowie Osiedlu 15 lutego o godz. 15.30.

Rozpocznie je Msza św. pod przewodnictwem bp. Leszka Leszkiewicza w kościele parafialnym. Po niej młodzi przejdą na halę sportową, gdzie z koncertem wystąpią Muode Koty. Będzie też okazja do wysłuchania świadectwa Michała, lidera zespołu. Zakończeniem „Walentynki dla Jezusa” będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

MUODE KOTY-CHWAŁA! (prod.Falamir)
MUODE KOTY

- Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Ciałem i Krwią upojeni” - mówi ks. Paweł Kasperowicz, wikariusz w par. w Pustkowie Osiedlu. Motto „Walentynki dla Jezusa” nawiązuje do trwającego roku duszpasterskiego poświęconego Eucharystii.

Pustków Osiedle. Jedz, pij i żyj

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama