GN 14/2020 Archiwum

Powstała interaktywna mapa diecezji tarnowskiej

Łatwo na niej znaleźć podstawowe informacje o parafiach, miejscowe sanktuaria i bazyliki mniejsze.

Mapa znajduje się na Portalu Diecezji Tarnowskiej. Parafie oznaczono w trzech różnych kolorach, dzięki czemu łatwo jest na niej znaleźć bazyliki mniejsze i sanktuaria znajdujące się na terenie diecezji tarnowskiej. Użytkownicy mapy szybko dotrą do podstawowych informacji dotyczących każdej parafii - jej wezwania, adresu i odnośnika do wizytówki.

Twórcy mapy zapraszają także do współpracy w budowaniu zakładki. Wszelkie zmiany teleadresowe, personalne czy godziny nabożeństw, a także aktualne zdjęcia świątyń (widok ogólny i wnętrze) można kierować do moderatora wizytówek, p. Jerzego Wiatra, e-mail: jerzy.wiatr@gmail.com.

Mapa znajduje się tutaj: Interaktywna Mapa Diecezji Tarnowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama