Nowy numer 08/2020 Archiwum

Grybów. Puchar Księdza Prałata Proboszcza

Po raz trzeci można go było zdobyć w turnieju zorganizowanym przez parafialny oddział Akcji Katolickiej.

W Centrum Pastoralnym przy bazylice św. Katarzyny w Grybowie odbył się 30 stycznia III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Księdza Prałata Proboszcza.

Organizatorem zawodów był parafialny oddział Akcji Katolickiej. - Przyświeca nam zawsze ten sam cel, by dzieci i młodzież nie wysiadywały ciągle przed telewizorem i komputerem - tłumaczy prezes oddziału Barbara Machaczek.

Dzień rozgrywek rozpoczynał się modlitwą. A na zakończenie zawodów członkowie AK przygotowali dla wszystkich poczęstunek. W tym roku zwycięzcą turnieju - już po raz drugi - został Szymon Główczyk. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama