GN 14/2020 Archiwum

Błonie. Rekolekcje z Samuelem

Ojciec duchowny WSD w Tarnowie ks. Tomasz Rąpała i grupa Semeron zapraszają młodzież męską na ćwiczenia duchowe.

Rekolekcje odbędą się w domu WSD w Błoniu od 28 lutego do 1 marca. Tym razem bohaterem ćwiczeń duchowych będzie Samuel. - Jest ostatnim wielkim sędzią Izraela i równocześnie prorokiem. Żyje około XI wieku przed Chrystusem. Na kształtowanie się jego drogi życia ogromny wpływ ma kapłan Heli. Kiedy Samuel był młodym mężczyzną, mało kto dbał o chwałę Pana, mało kto słuchał słowa Bożego. W tym „klimacie” Samuel nie rozumiał Boga. Jednak w pewnym momencie jest zapraszany przez Niego do szczególnej służby. Bóg go zawołał, a on poszedł - mówi ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny w tarnowskim seminarium.

Heli i Samuel.   Heli i Samuel.
AUTOR / CC 1.0

Rekolekcje są adresowane do młodzieży męskiej od 16 roku życia. Gośćmi specjalnymi będą bp Leszek Leszkiewicz, ks. Jacek Soprych, rektor WSD w Tarnowie, ks. Sylwester Brzeźny, diecezjalny moderator powołań oraz Agnieszka i Bartłomiej Juszczykowie. Zapisy trwają do 26 lutego przez kwestionariusz diecezjalny.

Błonie. Rekolekcje z Samuelem

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama