Nowy numer 15/2020 Archiwum

Spotkanie z Piękną Panią

Sanktuarium w Porąbce Uszewskiej zaprasza na odpust ku czci NMP z Lourdes.

We wtorek 11 lutego w sanktuarium NMP z Lourdes w Porąbce Uszewskiej odbędzie się uroczystość odpustowa połączona z obchodami Światowego Dnia Chorego. Msze św. będą celebrowane o godz. 7 i 10, natomiast uroczysta Suma zostanie odprawiona o 16.30.

Mszę św. wieczorną poprzedzą modlitwy o godz. 15 koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie cząstka różańca i nieszpory maryjne. Eucharystii będzie przewodniczył abp Henryk Nowacki.

Przed Grotą NMP z Lourdes.   Przed Grotą NMP z Lourdes.
ks. Zbigniew Wielgosz /Foto Gość

- Po Mszy św. w procesji z lampionami udamy się do Groty i tam będą modlitwy w intencji chorych, służby zdrowia, opiekujących się chorymi oraz Rycerstwa Niepokalanej. Zapraszając wszystkich na tę uroczystość proszę o zabranie ze sobą lampionów lub świec - mówi kustosz sanktuarium ks. prał Józef Golonka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama