Nowy numer 15/2020 Archiwum

Nasz redakcyjny kolega z tytułem "Samarytanin"!

Otrzymał go od strażaków z Piekiełka, którzy od 20 lat niosą pomoc potrzebującym. Gratulujemy!

W sobotę 8 lutego w Piekiełku k. Tymbarku odbyła się gala podsumowująca 20-lecie działalności charytatywnej miejscowej OSP.

Podczas spotkania nasz redakcyjny kolega Grzegorz Brożek otrzymał statuetkę „Samarytanina” w dowód wdzięczności za medialne wspieranie na łamach „Gościa Tarnowskiego” dzieł charytatywnych strażaków z Piekiełka.

A w ciągu 20 lat było ich wiele. Strażacy pomagają Polakom na Wschodzie, niepełnosprawnym, poszkodowanym w wypadkach i katastrofach, bezdomnym, chorym. Wspierają również misje. Rocznie przeprowadzają nawet do 10 akcji charytatywnych.

Więcej o nich przeczytacie w 8 numerze „Gościa Tarnowskiego”, który ukaże się 16 lutego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama