Nowy numer 14/2020 Archiwum

W Tarnowie, górach i nad morzem

18 lutego rozpoczną się zapisy na wakacyjne projekty, które dla dzieci i młodzieży przygotowała tarnowska KANA.

KANA działa od wielu lat realizując szereg działań edukacyjni wychowawczych.

- Naszym mottem jest pomnażanie talentów i do tego też przywiązujemy dużą wagę, by wspierać rodziny w stwarzaniu możliwości zrównoważonego rozwoju ich dzieci. Temu rozwojowi służy bez wątpienia efektywny wypoczynek, dlatego od lat w czasie wakacji przygotowujemy kilka propozycji na naszych dzieci - mówi dr Grzegorz Sudoł, dyrektor KANY w Tarnowie. 

Dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat w dniach od 6 do 10 lipca przygotowana jest na miejscu, w Tarnowie półkolonia sportowo-artystyczna. Dla dzieci w tym samym wieku od 13 do 17 lipca ma się odbywać Wakacyjna Akademia Kanneńska, także w formie półkolonii.

Tradycyjnie Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA przygotowało na wakacje także atrakcyjne wyjazdy na obozy. 

Dzieci młodsze, w wieku od 9 do 12 lat KANA zaprasza w tym roku na Kolonię Sportowo-Rekreacyjną Kana Summer. Odbędzie się w dniach 21 do 30 lipca w Kamieniu Pomorskim. Starsze dzieci w wieku od 12 do 16 lat będą mieć zorganizowaną podobną kolonię, także w Kamieniu Pomorskim, ale w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia. Przygotowana została jeszcze jedna propozycja dla starszych uczniów, w wieku 13 do 17 lat, Kolonia Sportowo-Rekreacyjna Kana Sun Camp, tylko tym razem nie nad morzem, a w górach, w Stroniu Śląskim. Znakomite położenie ośrodka dla możliwości aktywnego wypoczynku oraz zwiedzania nie tak daleko położonej czeskiej Pragi, Gór Stołowych.

Zapisy rozpoczną się 18 lutego, a szczegóły można znaleźć na stronie KANY: www.kana.pl w zakładce Wakacje 2020.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama