Nowy numer 13/2020 Archiwum

RDN. Post zamiast fitnessu

Diecezjalne radio przygotowało na Wielki Post specjalną ramówkę i wiele ciekawych audycji dla każdego.

W Środę Popielcową na antenie RDN ruszyły radiowe rekolekcje wielkopostne „By nie zniweczyć Chrystusowego krzyża”.

Wygłosi je ks. Piotr Kieniewicz. Nauki w każdą środę Wielkiego Postu po 17.00

O 10.30 „Wielkie sprzątanie”. Przed 8.00, 13.00, po Koronce do Miłosierdzia Bożego oraz po Różańcu będzie krótki „Poradnik penitenta”. Od poniedziałku do piątku o 17.10, specjalny wielkopostny program „Godzina z Pasją”. Powtórki codziennie o 23.00 .

W wielkopostnej ramówce także specjalna propozycja dla najmłodszych, którzy będą mogli posłuchać bajek o „Możegdziesiach”. Na dwa tygodnie przed Wielkanocą radio przypomni dzieciom historię Pana Jezusa.

Droga krzyżowa w piątek o 17.00. Powtórka w piątek o 23.00 i w sobotę o 23.00 Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00 będą transmitowane z bazyliki św. Mikołaja w Bochni.

W programie „Godzina z Pasją” dziennikarze będą też odkrywać zdrapkę wielkopostną podając konkretne zadania do wykonania na każdy dzień Wielkiego Postu.

Posłuchaj wywiadu z dyrektorem radia ks. Piotrem Adamczykiem:

Słowo za słowo - ks. Piotr Adamczyk - 26.02.2020
RDN TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama