Nowy numer 22/2020 Archiwum

Gorzkie Żale z diecezji przejdź do galerii

Parafie w Łąkcie i Szczepanowie pomagają w Wielkim Poście modlić się telewidzom Trwam.

Od pierwszej do trzeciej niedzieli Wielkiego Postu  (1, 8 i 15 marca) o godz. 17 transmitowane jest nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łąkcie.

Z kolei w czwartą, piątą i szóstą niedzielę Wielkiego Postu (22, 29 marca, 5 kwietnia)  pasyjna modlitwa będzie retransmitowana z sanktuarium św. Stanisława BM w Szczepanowie. Nagranie nabożeństwa w szczepanowskiej bazylice miało miejsce 1 marca.

- Cieszymy się, że „Gorzkie Żale” z sanktuarium patrona Polski będą gościć w domach odbiorców telewizji Trwam. To z jednej strony okazja do wspólnej modlitwy, z drugiej szansa jeszcze większego promowania miejsca urodzin św. Stanisława i jego sanktuarium w Polsce i na świecie - mówi kustosz ks. prał. Władysław Pasiut.  

Wiernym zgromadzonym na nabożeństwie pomagał w śpiewie miejscowy chór sanktuaryjny. Na organach grał Wojciech Oleksyk, organista i dyrygent chóru.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama