Nowy numer 22/2020 Archiwum

Komunikat Kurii Diecezjalnej w Tarnowie w związku z zagrożeniem koronawirusem

Dotyczy bierzmowań, rekolekcji szkolnych, spotkań rejonowych i dekanalnych.

W związku z zagrożeniem powodowanym przez koronawirus oraz podjętymi decyzjami władz państwowych, w diecezji tarnowskiej zawieszamy bierzmowania od 12 marca br. do odwołania.

Ponadto nie będą organizowane rekolekcje szkolne oraz wszelkiego rodzaju spotkania rejonowe czy dekanalne, poinformował ks. dr hab. Robert Kantor, kanclerz kurii diecezjalnej w Tarnowie.

Nie odbędą się także młodzieżowe spotkania. Zostało odwołane „Pełne zanurzenie”, które miało odbyć się w Tarnowie w sobotę 14 marca. Nie odbędą się także diecezjalne obchody Niedzieli Palmowej w Tarnowie 5 kwietnia. Ks. Marcin Baran zachęca młodych do duchowej łączności i świętowania Światowego Dnia Młodzieży w swoich wspólnotach parafialnych. Więcej informacji na profilu fb Synaj.tv

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama