Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wirus zmienia kalendarz

Nie odbędą się w wyznaczonym czasie spotkania w WSD, a ceremoniarze nie przyjadą do Ciężkowic.

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie poinformowało, że w związku z sytuacją epidemiologiczną odwołuje wszystkie spotkania, zebrania, koncerty, sztuki teatralne i sesje naukowe, które miały się odbyć w najbliższym czasie w budynku WSD w Tarnowie:

  • 14 marca - Walne Zebranie TPWSD
  • 15 marca - sztuka teatralna Popiełuszko
  • 19 marca - koncert pasyjny
  • 21 marca - uroczystości 100-lecia śmierci św. Zygmunta Gorazdowskiego
  • 30 marca - konferencja naukowa o kard. Wyszyńskim i kard. Wojtyle

Ponadto zarząd LSO Diecezji Tarnowskiej informuje, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników kursu ceremoniarza (zarówno grupy św. Benedykta jak i św. Stanisława) nie odbędą się ich spotkania formacyjne w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach.

- O terminie, w którym odbędzie się sesja poinformujemy w najbliższym czasie. Będziemy również na bieżąco informować o innych wydarzeniach związanych z życiem LSO naszej diecezji. Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze. Zachowajmy spokój, dbajmy o higienę, dostosowujmy się do komunikatów władz, ale nie zapominajmy również o modlitwie w intencji wszystkich chorych oraz zatrzymania epidemii - czytamy na stronie LSO DT.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama