GN 14/2020 Archiwum

Nowy Sącz. Eucharystyczne Jerycho o ustanie epidemii koronawirusa

Potrwa 7 dni. Sądecki duszpasterz akademicki przejdzie z Panem Jezusem ulicami miasta.

Od niedzieli 15 marca przez najbliższe 7 dni Duszpasterstwo Akademickie u bł. Karoliny w Nowym Sączu zaprasza na Eucharystyczne Jerycho w intencji pokonania epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

W godzinie Miłosierdzia sądecki duszpasterz akademicki ks. Łukasz Plata wyruszy z kościoła św. Kazimierza i przejdzie ulicami Nowego Sącza (obok parafii NSPJ, MB Niepokalanej, Jana Pawła II, Św. Małgorzaty), błogosławiąc Najświętszym Sakramentem.

"Bracia i siostry! Pozostając w swoich domach włączcie się o 15.00 do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia, przyjmując z Krzyża życie i błogosławieństwo przechodzącego Jezusa! Proszę o modlitewne wsparcie w mocy Ducha Świętego i błogosławię" - apeluje duszpasterz akademicki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • anioł 4
    14.03.2020 19:31
    Wspaniała inicjatywa , niech będzie Bóg uwielbiony i miłością otoczony . Może by tak udało się rozszerzyć na całą naszą diecezję?
    doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama