Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kongo. Wirus dotarł i tam

Tarnowscy misjonarze z par. św. Jana Pawła II informują o działaniach związanych z epidemią koronawirusa.

Biskup diecezji Dolisie wydał dekret związany z pandemią koronawirusa. Zaleca w nim m.in. troskę o higienę, w czasie liturgii Mszy św. przyjmowanie Komunii św. na rękę.

- Mamy w Brazzaville pierwszy potwierdzony przypadek COVID-19. Przyleciał do nas z Paryża. Dzisiaj uczyliśmy się z dziećmi jak zachowywać się przy kichaniu, kaszlu i prawidłowo myć ręce. Studnia ufundowana przez kolędników misyjnych już nam się przydaje - informuje ks. Maciej Fleszar.

Rośnie szkoła w parafii św. Jana Pawła II dzięki pomocy darczyńców.   Rośnie szkoła w parafii św. Jana Pawła II dzięki pomocy darczyńców.
ks. Maciej Fleszar

Misjonarz dodaje, że rośnie szkoła w parafii św. Jana Pawła II dzięki darczyńcom włączającym się w akcję „100 na 100”, czy sto cegieł na 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama