Nowy numer 21/2020 Archiwum

Inicjatorzy Męskiego Różańca w Dębicy chcą, by burmistrz zawierzył miasto Matce Najświętszej

Apelują o złożenie podpisu pod petycją.

Jak tłumaczy Artur Orkisz, jeden z inicjatorów Męskiego Różańca w Dębicy, pomysł zawierzenia miasta pod opiekę Maryi pojawił się już wcześniej. W obliczu zagrożenia epidemią powrócił.

- Coraz więcej włodarzy swoich miast, nie tylko w Polsce, zawierza miasta pod opiekę Maryi. Wiemy, że żyjemy w czasach ostatecznych i pokazują to znaki, które musimy umieć czytać. Maryja przepowiedziała, że Jej Niepokalane Serce zwycięży i polecała, żeby się Jej zawierzać - mówi A. Orkisz.

Męski Różaniec w Dębicy prosi o wsparcie ich inicjatywy i apeluje o złożenie podpisu pod petycją dotyczącą zawierzenia Dębicy w ręce Matki Najświętszej przez włodarzy tego miasta.

Petycję można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama