Nowy numer 22/2020 Archiwum

Eucharystyczne Jerycho także w Mielcu

Księża z par. Trójcy Przenajświętszej będą wędrować z Najświętszym Sakramentem ulicami miasta.

Po Nowym Sączu (par. św. Kazimierza) eucharystyczne Jerycho będzie miało miejsce także w Mielcu. Informują o tym księża z par. Trójcy Przenajświętszej.

- Jako "Księża ze Smoczki" postanowiliśmy, iż codziennie w godzinie Bożego Miłosierdzia będziemy wraz Najświętszym Sakramentem i relikwiami św. Szymona z Lipnicy pielgrzymować po terenie naszej parafii. Chcemy przez 7 dni okrążyć całą naszą wspólnotę w procesji eucharystycznej, wypraszając łaskę ustania epidemii. Z oczywistych względów nie możecie iść wraz z nami, ale mamy nadzieję, iż będziecie nam duchowo towarzyszyć. Nasze procesje będziemy transmitować przez naszego FB. Prośmy o łaskę ustania epidemii, ale również o łaskę wiary dla każdego z nas - wiary w to, że „wszyscy jesteśmy w Jego ręku”. Pozdrawiamy Was serdecznie i błogosławimy! - piszą administratorzy parafialnego profilu FB.

Plan najbliższych procesji

  • 17 marca (wtorek): od ul. Wyszyńskiego - Powstańców - Wolności - Wyszyńskiego
  • 18 marca (środa): od ul. Partyzantów - Długa - Szafera - Wolności - Wyszyńskiego
  • 19 marca (czwartek): od ul. Wolności - Majowa - Wiesiołowskiego - Rataja - Brata Alberta - Powstańców
  • 20 marca (piątek): od ul. Wyszyńskiego - Smoczka - Khala - Witosa - Powstańców - Wyszyńskiego

Z kościoła na mieleckiej Smoczce będzie też transmitowana adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.30. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama