Nowy numer 22/2020 Archiwum

W Robimy Coś Więcej nie ma, że się nie da

Widzieliście już ich nowy teledysk? Zobaczcie! Podniesie was na duchu. Jutro rusza duża akcja.

Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać: pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc życzliwym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania" - tymi słowami Phila Bosmansa kończy się najnowszy teledysk Stowarzyszenia "Robimy Coś Więcej".

Podnosisz mnie (You Raise Me Up -cover) | #CośWięcejNiżMuzyka | RobimyCośWięcej🚌
RobimyCośWięcej

"Podnosisz mnie" (You Raise Me Up) to coś więcej niż muzyka. Posłuchaj wykonania Dominika Janiszewskiego. Muzykę, mix i mastering wykonał Rafał Sztaba, nagrania - Drop Studio Krzysztof Zwoliński. Reżyserem teledysku jest Tomasz Wnuk. Wystąpili w nim podopieczni i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Promyk" w Gostwicy.

"Pragniemy, aby oprócz pięknej muzyki zostawić w Waszych sercach jeszcze coś więcej. Kim jesteśmy? Już coraz większą grupą ludzi, którzy chcą Robić Coś Więcej każdego dnia i w każdym miejscu na świecie. Zapraszamy na nasze social media, tam można podglądać nas i nasze wszystkie akcje" - zachęcają młodzi ze stowarzyszenia.

Znajdziecie ich na:

A warto tam zaglądać, bo już jutro 21 marca Stowarzyszenie "Robimy Coś Więcej" rusza z Wielkim Internetowym Kiermaszem Wielkanocnym dla Marcelka.

W Robimy Coś Więcej nie ma, że się nie da   Marcelek ma zaledwie 2 lata, a już zgromadził ponad 250 osób, które chcą zjednoczyć siły, głosy i swoje talenty, żeby pomóc mu walczyć o każdy dzień w sprawności. FB Robimy Coś Więcej

"Kochani, jesteśmy przygotowani na każdą sytuację! W RCW nie ma, że się nie da. Niestety kiermasze stacjonarne musieliśmy odwołać, ze względu na sytuację w kraju i na świecie, ale... dzięki temu powstał Wielki Internetowy Kiermasz Wielkanocny dla Marcelka" - tłumaczą inicjatorzy akcji, dodając, że może ona być lekiem na obecną sytuację w świecie, kiedy ciągle słyszymy tylko o tym, co złe, smutne, trudne.

"My chcemy Wam pokazać, że fakt pojawienia się wirusa na świecie nie spowodował, że dobro i radość zniknęły. Co to, to nie. Będziemy przypominać, że czas świąt to czas WIELKIEJ RADOŚCI, bo umarł i oddał za nas życie Ktoś, Kto jest Większy niż śmierć i wszystkie choroby" - deklarują młodzi.

Koniecznie tam zaglądajcie, bo dobra tam jest więcej - Robimy Coś Więcej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama