Nowy numer 22/2020 Archiwum

A wy odrobiliście zadanie?

Katechetka z parafii Podłopień poprosiła swoich uczniów, by przygotowali w domach ołtarzyki i zaprosili bliskich do wspólnej modlitwy.

Dzieci nie chodzą do szkoły, ale mogą poprzez internet uczestniczyć w lekcjach przygotowywanych przez nauczycieli. Jak informuje Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Tarnowskiej, dzieci w Podłopieniu - uczniowie katechetki Agaty Dąbrowy - wykonali jako zadanie domowe ołtarzyki.

- Wspólna rodzinna modlitwa jest dla każdego z nich bardzo ważna. W prawie każdym domu o godzinie 15 codziennie odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz o godzinie 20.30 modlitwa różańcowa. W tym wyjątkowym czasie dzieci w piątek odprawiły w swoich domach Drogę Krzyżową - informuje wydział. Zdjęcia wykonanych ołtarzyków domowych w Podłopieniu znajdziecie TUTAJ.

Przypominamy, że Wydział Katechetyczny uruchomił platformę z materiałami do zdalnego nauczania katechezy, na której katecheci mogą zamieszczać konspekty katechez. O szczegółach dowiecie się TUTAJ.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama