Nowy numer 13/2020 Archiwum

Z tej sytuacji Bóg wyciągnie wielkie dobro

Czas pandemii może być łaską – odnowieniem osobistej relacji z Jezusem, wskrzeszeniem modlitwy rodzinnej, tęsknotą, która pogłębi miłość.

Kiedy po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce Katarzyna Prokopowicz przeczytała dekret biskupa tarnowskiego, rozpłakała się. Dlaczego? – Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Przecież w poprzednią niedzielę byliśmy całą rodziną na Mszy św. Centrum każdej naszej niedzieli była Msza św. i było to dla nas tak oczywiste jak to, że codziennie rano wstaje słońce. Nie wyobrażaliśmy sobie, że może być inaczej – wyznaje.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama