Nowy numer 22/2020 Archiwum

Psychologowie będą czekać

Fundacja "Auxilium", która w naszej diecezji prowadzi sieć poradni specjalistycznych "Arka" uruchamia od 30 marca telepomoc psychologiczną.

Mamy świadomość, jak bardzo dotykają wszystkich ograniczenia wprowadzone w naszym kraju w związku z zaistniałą sytuacją. Strach przed infekcją, izolacja, ograniczony kontakt z rodziną i przyjaciółmi, konieczność pracy i nauki w domu, niepewna sytuacja gospodarcza i ograniczony dostęp do praktyk religijnych może powodować potrzebę wsparcia, o które w obecnej sytuacji jest trudniej niż dotychczas.

Psychologowie będą czekać   Ks. dr Józef Partyka, prezes Fundacji "Auxilium". Z lewej Bogna Białecka, psycholog z Wielkopolski. Grzegorz Brożek /Foto Gość

- Wobec tego, że nie możemy udzielać takiego wsparcia stacjonarnie, Fundacja „Auxilium” uruchamia specjalną linię telefoniczną, na której będzie można bezpłatnie uzyskać konsultację psychologiczną. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym przyczyni się choć odrobinę do zmniejszenia negatywnych konsekwencji kryzysu, który obecnie przeżywamy wszyscy - mówi ks. dr Józef Partyka, prezes Fundacji „Auxilium”.

Psychologowie będą czekać od poniedziałku 30 marca w dni robocze od godz. 16 do 20 pod numerem telefonu: 12 444 7922 (numer stacjonarny, opłata zgodna z cennikiem operatora).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama