Nowy numer 22/2020 Archiwum

Rekolekcje z Narnii

Od dziś przez dwa kolejne dni na kanale Synaj.tv odbywać się będą szczególne rekolekcje, "Rekolekcje z Narnii".

Dziś już o godz. 10 i o godz.13 pojawią się na Synaj.tv pierwsze nauki. Kolejne we wtorek o godz. 10 i o godz. 13. Zakończenie we środę o godz. 10. Rekolekcje prowadzi ks. Daniel Świątek, diecezjalny duszpasterz Dziewczęcej Służby Maryjnej przy udziale ks. Sylwestra Brzeźnego, diecezjalnego duszpasterza Liturgicznej Służby Ołtarza.

- Jako, że dzieci nie mogą przeżyć w tym roku swoich rekolekcji szkolnych, to postanowiliśmy nagrać dla nich nauki - informuje redakcja Synaj.tv. Wydział Katechetyczny tarnowskiej kurii zachęca katechetów, by poinformowali i zaprosili dzieci do udziału w tych rekolekcjach.

- Zachęcam Was, abyście o tym wydarzeniu poinformowali Waszych uczniów w ramach zdalnego nauczania i zaprosili ich do udziału w tej formie rekolekcji - apeluje ks. dr Tomasz Lelito, dyrektor Wydziału Katechetycznego.

Rekolekcje z Narnii - zapowiedź
SYNAJ. TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama