Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ruszyła rekrutacja do tarnowskiego seminarium

Jak przebiega? Kiedy odbędzie się egzamin wstępny?

Rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie przebiega wieloetapowo.

Pierwszy to zgłoszenie kandydatury przez formularz internetowy. Dostęp do formularza kandydat uzyska po przesłaniu pocztą elektroniczną na adres kandydaci@wsd.tarnow.pl następujących danych: imię, nazwisko, parafia, adres email, telefon kontaktowy. Dane te można również przekazać podczas rozmowy telefonicznej z księdzem przełożonym Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, dzwoniąc pod numer telefonu 14 621-35-04.

Kolejny etap to rozmowa wstępna, na którą kandydat umawia się indywidualnie w tym roku telefonicznie. Podczas niej dowiaduje się o wymaganych dokumentach. Tegoroczne egzaminy wstępne do seminarium zostały zaplanowane na 6 lipca i 7 września.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej WSD w Tarnowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama