Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dorzuć się do sprzętu

Ksiądz Piotr Barczyk, proboszcz z Błonia koło Tarnowa, zachęca kolegów i przyjaciół do wspólnego zakupu respiratora.

Respirator jest drogim urządzeniem, bo kosztuje ponad 100 tys. złotych.

- Rozmawiałem z dyrektorem szpitala św. Łukasza w Tarnowie. Potrzebują takiego sprzętu - mówi ks. Piotr Barczyk. Na profilu w mediach społecznościowych udostępnił pomysł, inicjatywę zebrania odpowiednich funduszy i wspólnego zakupu respiratora. - Wszystkim ofiarodawcom wynagrodzi Bóg, bo ja nie mam czym - dodaje.

- Pomysł zrodził się z jednego zasadniczego powodu: żeby nie siedzieć z założonymi rękoma, ale w możliwy, dostępny sposób pomóc tym wszystkim, którzy walczą i będą walczyć o zdrowie zakażonych koronawirusem, jak i w ten sposób pomoc i samym chorym - mówi ks. Barczyk.

Jeżeli ktoś chciałby włączyć się do zbiórki, to szczegóły znajdzie na profilu księdza Piotra Barczyka na Facebooku - TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama