Nowy numer 22/2020 Archiwum

Młodzi z sądeckiej parafii nagrali utwór z myślą o wszystkich dotkniętych pandemią koronawirusa

Nad jego nagraniem pracowali zdalnie. Zobaczcie efekt.

Utwór "Ulituj się nade mną" został napisany 22 marca z myślą i troską o wszystkich chorych i cierpiących, szczególnie tych dotkniętych pandemią koronawirusa. Tekst stanowi fragment Ewangelii św. Łukasza (18,38) i Psalmu 3. Muzykę skomponował Marcin Sarna, dyrygent zespołu młodzieżowego, działającego przy parafii Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu-Zawadzie.

- Nagrania miały niecodzienny charakter z uwagi na ogłoszony stan epidemii - za pomocą domowego sprzętu do nagrywania wykonawcy z wielkim poświęceniem rejestrowali swoje linie melodyczne (zgodnie z podesłanymi im ścieżkami), które później, w trakcie obróbki, zostały złożone w całość - informuje kompozytor utworu.

- Chcemy tym utworem oraz pracą nad nagraniami wyrazić łączność z wszystkimi cierpiącymi, zalęknionymi i pełnymi obaw o jutro. Mamy nadzieję, że przesłaniem o litości i miłosierdziu Pana dotrzemy do tych, którzy najbardziej tego potrzebują w tych trudnych dla nas dniach - dodaje.

Posłuchajcie:

Ulituj się nade mną
Zespół Młodzieżowy

Wykonawcy: Weronika Plata, Paulina Lisowska, Marzena Sobczyk, Gabriela Kowalik, Natalia Górka, Elwira Hudzik, Katarzyna Poręba, Karolina Mąka, Emilia Lisowska, Agnieszka Hasior, Renata Kozera, Beata Gołkowska, Dariusz Maj, Marcin Sarna, Kamil Wojtylak, Marcin Maj i Bartłomiej Kania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama