Nowy numer 22/2020 Archiwum

PPT na Jasną Górę. Kolejna grupa rusza w drogę

"Św. Stanisław", czyli grupa 8 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej zaprasza do duchowego wędrowania.

Grupa 19 „Św. Kinga” jest coraz bliżej Jasnej Góry, do której wędruje duchowo z modlitwą o ustanie pandemii. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Na pielgrzymi szlak chce wyruszyć grupa 8 „Św. Stanisław”. - Serdecznie zapraszam do duchowej pielgrzymki przed tron Jasnogórskiej Pani w intencji ustania pandemii i wyruszenia na pielgrzymi szlak XXXVIII PPT 17 sierpnia - mówi ks. Łukasz Polniaszek, przewodnik grupy.

Duchowe wędrowanie rozpocznie się 9 kwietnia (Wielki Czwartek) i zakończy 2 maja (wigilia NMP Królowej Polski). Jakie są zasady pielgrzymowania? Przez 24 dni (od 9 kwietnia do 2 maja) należy odmówić codziennie jeden dziesiątek różańca. To daje w sumie 240, czyli tyle kilometrów, ile trzeba pokonać do sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej (1 dziesiątek to 10 kilometrów drogi). Duchowa pielgrzymka zakończy się 3 maja aktem zawierzenia grupy 8 Matce Bożej i św. Stanisławowi. Akt zostanie odmówiony w sanktuarium św. Stanisława BM w Szczepanowie.

PPT na Jasną Górę. Kolejna grupa rusza w drogę  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama