Nowy numer 22/2020 Archiwum

Brak, który inspiruje

Bp Stanisław Salaterski: Doświadczeni brakiem spotkań z Jezusem, będziemy z gorliwością dążyć do naszych świątyń.

Biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej dodał w homilii, że pandemia uświadamia nam, że w czasie, gdy mogliśmy korzystać z Bożych darów nie zawsze wykorzystywaliśmy te szanse.

- Iluż z nas z byle powodu nie było na Mszy świętej, iluż zamieniało miłość do Chrystusa eucharystycznego w dyskusję czy nadzwyczajni  szafarze mogą zanosić Komunię św. chorym, iluż ludzi nie modliło się za swoich księży, a chętnie powtarzało niesprawdzone plotki - mówił bp Salaterski.

bp Salaterski - homilia Wielki czwartek [09.04.2020]
Diecezja Tarnowska

Biskup wyraził nadzieję, że doświadczeni brakiem spotkań z Jezusem będziemy z gorliwością dążyć do naszych świątyń, korzystać z sakramentów, wierni i zgodni z Bożą nauką budować lepszy świat. Więcej przeczytacie TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama