Nowy numer 22/2020 Archiwum

Bochnia. Dostali prezent od papieża, teraz będą go czytać

Młodzi ze wspólnoty Chrystus w Solnym Mieście przygotowują się do urodzin św. Jana Pawła II.

Wspólnota Chrystus w Solnym Mieście zaprasza do duchowego przygotowania do 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II.

- Zazwyczaj na urodziny wybieramy się z prezentem. Tym razem będzie inaczej. To od św. Jana Pawła II dostajemy upominek w postaci jego encyklik, listów, kazań. Z tej racji, że w tym roku dużo mówi się w Kościele o Eucharystii, będziemy czytać i rozważać encyklikę św. Jana Pawła II o Eucharystii - mówi ks. Paweł Broński, opiekun wspólnoty.

Młodzież czyta św. Jana Pawła II - ZAPOWIEDŹ.
Chrystus w Solnym Mieście

Przez najbliższy miesiąc, do 18 maja, codziennie o 20.00 młodzi będą czytać fragmenty encykliki o Eucharystii, przybliżając jednocześnie postać św. Jana Pawła II. Katechez będzie można wysłuchać na kanale wspólnoty na YouTube.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama