Nowy numer 22/2020 Archiwum

Żyraków. Planują wystawę o Janie Pawle II

Centrum Kultury i Promocji zaprasza mieszkańców gminy do dzielenia się wspomnieniami ze spotkań z Ojcem Świętym. Powstanie z nich wirtualna wystawa.

Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie chce stworzyć - przynajmniej na razie, dopóki trwa stan epidemii - wirtualną wystawę wspomnień mieszkańców gminy ze spotkań z Ojcem Świętym.

- Czekamy na materiały od mieszkańców. Na dziś kilka osób zadeklarowało przysłać nam zdjęcia związane z tematyką wystawy. Czekamy i będziemy przypominać się mieszkańcom do końca czerwca. Mamy nadzieję, że zrealizujemy to zamierzenie. Potem, gdy tylko będzie to możliwe, przygotujemy ją w naszym dworku, licząc na odwiedziny mieszkańców i uroczyste otwarcie. Owocem, który mamy w planach, będzie wydrukowanie katalogu wystawy. I tu także - na teraz - pozostaje nam przygotowanie wersji elektronicznej, z możliwością pobrania dla wszystkich chętnych. Termin publikacji przewidujemy na październik - informuje Aneta Domaradzka, dyrektor CKiP w Żyrakowie.

Materiały należy przesłać na adres: promocja@ckip-zyrakow.org.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama