Nowy numer 22/2020 Archiwum

Cuda i łaski od Miłosiernego

W styczniu 2015 r. Anna dowiedziała się, że jest ciężko chora. - Obecność guza potwierdziło aż czterech lekarzy - mówi bohaterka pierwszego odcinka cyklu "Łaski od Miłosiernego".

Annę skierowano na operację usunięcia nowotworu. - Od lat jestem czcicielką Pana Jezusa Miłosiernego, również w ciężkowickim obrazie. Od kilku lat odmawiam z całą rodziną Koronkę do Miłosierdzia Bożego i czytam "Dzienniczek" św. s. Faustyny. Od kiedy dowiedziałam się o chorobie, zaczęliśmy z całą rodziną intensywnie modlić się o zdrowie. Dzień przed operacją dowiedziałam się, że guz znikł, a w mojej krwi nie ma śladów komórek nowotworowych - dodaje Anna.

Cykl "Łaski od Miłosiernego" powstaje dzięki inicjatywie KSM przy sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży rusza z serią filmów, które będą przedstawiać cuda i łaski wyproszone przed cudownym ciężkowickim obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Odmawiając przy tym Koronkę do Bożego Miłosierdzia, będziemy prosić o zmiłowanie dla nas i całego świata - mówią młodzi.

ŁASKI OD MIŁOSIERNEGO #1 - Świadectwo Anny | KSM Ciężkowice
KSM Ciężkowice
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama