Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ołpiny: Słuchajmy Jego głosu!

Przez cały tydzień księża z parafii Ołpiny zapraszają wiernych, przede wszystkim parafian, ale nie tylko, do budowania domowego kręgu biblijnego. Materiał budowlany zamieszczają na stronie internetowej.

Na parafialnej stronie internetowej zamieścili zaproszenie. - Biblia nie jest pięknym zbiorem świętych ksiąg do studiowania, jest słowem do zasiewu, darem, który Zmartwychwstały prosi, aby wziąć i dzielić się nim, by w Jego imię rodziło się życie - mówi papież Franciszek. - Ważne jest też to, by słuchać tego głosu każdego dnia - podkreślają kapłani z Ołpin.

W Tygodniu Biblijnym proponują rozmyślanie nad fragmentami Pisma Świętego, które Kościół podaje na dany dzień. - Na naszej stronie internetowej będą pojawiały się teksty z dnia i krótkie rozważanie. Będzie ono dotyczyło pogrubionego fragmentu. Będzie też podany schemat i sposób przeprowadzenia tego rozważania. Mamy nadzieję, że pomoże to w dobrym, rodzinnym, głębszym przeżyciu tegorocznego Tygodnia Biblijnego. Niech Pan nas prowadzi i nam błogosławi. Zapraszamy wszystkich do domowego kręgu biblijnego. Podaj wiadomość dalej do swoich bliskich - apelują duszpasterze. Podajemy dalej to zaproszenia także i my.

Pierwsze, na dzisiejszą niedzielę, rozmyślanie załączamy poniżej. Kolejne mają pojawiać się codziennie na stronie parafii Ołpiny: PARAFIA OŁPINY.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama