Nowy numer 22/2020 Archiwum

Nowy Wiśnicz. Kwarantanna na plebanii

Msze św. i nabożeństwa w kościele zawieszone do odwołania. Księża mieli kontakt z chorą osobą.

Duszpasterze par. Wniebowzięcia NMP zostali objęci kwarantanną, ponieważ mieli kontakt z chorą osobą.

"W związku z decyzją sanepidu wszystkie Msze św. i nabożeństwa w kościele są zawieszone do odwołania. Wszystkie intencje mszalne będą odprawiane zgodnie z wyznaczonymi terminami na plebanii. Wszyscy czujemy się dobrze. Wszystkie informacje będziemy publikować na stronie parafialnej" - piszą księża na parafialnym profilu FB.

Osoby, które miały kontakt z kapłanami, powinny monitorować swój stan zdrowia (mierzyć temperaturę). W razie dolegliwości należy skontaktować się z lekarzem.

- W tym trudnym czasie zapewniamy was o naszej nieustannej modlitwie za was i dziękujemy za wszelkie przejawy wsparcia i życzliwości. Wierzymy, że Pan Bóg wszystkich nas zachowa w zdrowiu - dodają księża.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama