Nowy numer 22/2020 Archiwum

Niskowa. Maseczka i Słowo Boże w zestawie

Przygotowała je tamtejsza Grupa Biblijna. Przydadzą się. Od 1 maja wznowiona zostaje wieczysta adoracja w tamtejszym kościele.

Grupa Biblijna w Niskowej przygotowała nietypowe zestawy w związku z Niedzielą Biblijną. Przez cały Tydzień Biblijny czekają na wiernych w kościele fragmenty Słowa Bożego - słowa życia wraz z maseczką ochronną.

- Jak maseczki nosimy na twarzy, tak Słowo Boże niech będzie na naszych ustach - mówi ks. Krzysztof Prokop, proboszcz w Niskowej, który opiekuje się grupą.

Fragmenty z Pisma Świętego są pokrzepiające, inspirujące, dające do myślenia. Maseczki także się przydadzą, gdyż od 1 maja zostaje w kościele wznowiona wieczysta adoracja w tamtejszym kościele.

Także w piątek 1 maja ks. Krzysztof Prokop będzie przewodniczył Mszy św. w Łagiewnikach, dziękując za cud Bożego Miłosierdzia, jakiego doświadczył on i jego parafia, po tym jak zachorował na COVID 19. Pisaliśmy o tym tutaj:

Eucharystia z Łagiewnik będzie transmitowana w TVP 1.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama