Nowy numer 4/2021 Archiwum

Grybów. Będzie papiesko

W parafii będą organizowane dwie wystawy związane z 100. rocznicą urodzin św. Jana Pawła II.

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą urodzin Karola Wojtyły parafialny oddział Akcji Katolickiej oraz KSM zapraszają wszystkich parafian, kapłanów i siostry zakonne do włączenia się w akcję "Grybowscy parafianie u ojca świętego Jana Pawła II".

- Prosimy o przesyłanie na adres roki@autograf.pl swoich zdjęć ze św. Janem Pawłem II wraz z krótkim komentarzem i podaniem roku wykonania przesłanego zdjęcia. Można też zamieszczać życzenia, podziękowania, bądź napisać kilka słów, które dzisiaj chcielibyśmy powiedzieć św. Janowi Pawłow II. Cały zebrany materiał będzie znajdował się na stronie parafii jako pamiątka z obchodzonego jubileuszu - mówią organizatorzy.

Druga propozycja jest skierowana do dzieci. Parafialny oddział Akcji Katolickiej zachęca dzieci przedszkolne i uczniów klas I-III do włączenia się w akcję "100 serduszek od dzieci na 100. urodziny św. Jana Pawła II".

- Należy wykonać serduszko z życzeniami, pytaniami, podziękowaniami bądź rysunkiem dla Jana Pawła II. Przy okazji prosimy rodziców, aby w ramach katechezy domowej zapoznali bądź przypomnieli dzieciom postać św. Jana Pawła II - zachęcają organizatorzy.

Od poniedziałku 4 maja pod relikwiami św. Jana Pawła II będzie postawiony koszyczek, do którego należy wrzucać serduszka. Zostaną one wyeksponowane na przygotowywanej wystawie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama