Nowy numer 23/2020 Archiwum

Limanowa w hołdzie

Już dziś TV Trwam pokaże o 14.30 zarejestrowany w Limanowej koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II "Maryjo, Tobie zawierzyłem".

Koncert telewizja zarejestrowała kilka dni temu w bazylice, sanktuarium MB Bolesnej. Widowisko pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy zostało zrealizowane z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

W koncercie, którego scenarzystą jest Łukasz Lech, biorą udział m.in. Sylwia Zelek, Anna Sokołowska-Alabrudzińska, Marta Wilk, Anna Lasota, a także Jakub Oczkowski, Andrzej Lichosyt, jak również bp Antoni Długosz.

Zwiastun: MARYJO - TOBIE ZAWIERZYŁEM /Hołd Limanowej w 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II
Łukasz Lech

Koncert jest hołdem Limanowej złożonym Janowi Pawłowi II w 100.lecie jego urodzin. 

Emisja w Telewizji Trwam w niedzielę 17.05 o 14.30 i w poniedziałek 18.05 o 13.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama