Nowy numer 23/2020 Archiwum

Dla tych, którzy nie boją się myśleć

Kroki stawiane na tej drodze są rzeczywiste. Czterokilometrowy szlak może nawet kogoś fizycznie zmęczyć, ale w istocie jest to podróż po ścieżkach myśli Jana Pawła II.

W Rajbrocie 18 maja, w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły, została otwarta ścieżka religijno-przyrodnicza św. Jana Pawła II. – Jej powstanie wpisuje się w rocznicę urodzin papieża Polaka. Jest formą uczczenia, ale jednocześnie przybliżenia wartości, którymi kierował się przez całe swoje życie. Ścieżka ta zaprasza do krótkiej wędrówki szlakiem myśli św. Jana Pawła II – mówi ks. Marek Czerwiński, wikariusz z Rajbrotu, który był moderatorem działań związanych ze ścieżką.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama