Nowy numer 28/2020 Archiwum

Diecezja tarnowska. Zmiany wikariuszy 2020

23 czerwca 74 księży wikariuszy otrzymało posłanie na swoje nowe parafie.

Poniżej publikujemy listę zmian, według schematu - parafia posłania, imię i nazwisko księdza, dotychczasowa parafia.

  1. Barcice - Ks. Marcin Kwiecień - Olesno
  2. Bobowa - Ks. Marek Czerwiński - Rajbrot
  3. Bochnia, św. Mikołaja - Ks. Tomasz Śpiewak - Szalowa
  4. Bochnia, św. Mikołaja - Ks. Jacek Zagórowski (penitencjarz) – Niemcy
  5. Bochnia, św. Pawła Dawid Włodarczyk Mielec, MBNP
  6. Bolesław - Ks. Mateusz Nowak - Żegocina
  7. Brzesko, św. Jakuba - Ks. Krzysztof Romański - po urlopie
  8. Brzezna - Ks. Łukasz Szczepanik - Ryglice
  9. Brzeźnica k. Bochni - Ks. Krzysztof Chwistek - Olszyny k. Jasła
  10. Czarna - Ks. Tomasz Kulig - Bochnia, św. Pawła
  11. Czarna - Ks. Witold Warzecha - Tymbark
  12. Dąbrowa Tarnowska - Ks. Marcin Kawa (2017) - Czermin
  13. Grybów - Ks. Marcin Kołek - Wojnicz
  14. Jasień - Ks. Dariusz Zachwieja - Mogilno
  15. Jazowsko - Ks. Mateusz Odziomek - Piwniczna-Zdrój
  16. Jazowsko - Ks. Piotr Bieś - Limanowa-Sowliny
  17. Krużlowa - Ks. Fabian Grębski - Wielogłowy
  18. Krużlowa - Ks. Roman Górowski - Nowy Sącz, św. Jana Chrzciciela
  19. Krynica-Zdrój, Wniebowzięcia NMP - Ks. Piotr Mikulski - Tarnów, Dobrego Pasterza
  20. Krynica-Zdrój, Św. Antoniego - Ks. Wojciech Maślanka - Łososina Dolna
  21. Limanowa, MB Bolesnej - Ks. Tomasz Kupiec - Szczawnica
  22. Limanowa-Sowliny - Ks. Mateusz Kaźmierek - Nowy Sącz, św. Kazimierza
  23. Limanowa-Sowliny - Ks. Stanisław Trela – Zakliczyn
  24. Łososina Dolna - Ks. Paweł Gruszka (2012) - Krynica-Zdrój, św. Antoniego
  25. Mielec, Ducha św. - Ks. Adam Cieśla - Chomranice
  26. Mielec, MBNP - Ks. Jacek Walczyk - Brzesko, św. Jakuba
  27. Mielec, MBNP - Ks. Marek Zembura - Dąbrowa Tarnowska
  28. Mielec, Trójcy Przenajświętszej - Ks. Piotr Plata - Szymbark
  29. Muszyna, św. Józefa - Ks. Piotr Zawiślak - Nowy Sącz, św. Rocha
  30. Nagoszyn - Ks. Andrzej Dernoga - Bochnia, św. Mikołaja
  31. Nowe Rybie - Ks. Paweł Łebski - Ochotnica Dolna
  32. Nawojowa - Ks. Sławomir Sosnowski - Bochnia, św. Pawła
  33. Nowy Sącz, św. Jana Chrzciciela - Ks. Łukasz Matuszyk - Rożnów
  34. Nowy Sącz, św. Jana Pawła II - Ks. Janusz Lelito - Mielec, Ducha św.
  35. Nowy Sącz, św. Jana Pawła II - Ks. Piotr Rapacz - Jazowsko
  36. Nowy Sącz, św. Kazimierza - Ks. Dariusz Dziedziak - Limanowa-Sowliny
  37. Nowy Sącz, św. Rocha - Ks. Maciej Dadał - Szczurowa
  38. Nowy Sącz, św. Rocha - Ks. Wojciech Wolak - Rzezawa
  39. Nowy Wiśnicz - Ks. Adrian Pazdyk - Szczepanów
  40. Ochotnica Dolna - Ks. Piotr Tajak - Czarna
  41. Okocim - Ks. Mariusz Florek - Zgórsko
  42. Olszyny k. Jasła - Ks. Mieczysław Smoleń - Jazowsko
  43. Podegrodzie - Ks. Stanisław Serafin - Sienna
  44. Przeczyca - Ks. Robert Ciastoń - Żyraków
  45. Przyszowa - Ks. Marcin Mastalski - Nowy Sącz, św. Małgorzaty
  46. Pustków - Ks. Rafał Żelazny- Przeczyca
  47. Rajbrot - Ks. Paweł Zawiślan - Siedliska k. Bobowej
  48. Rożnów - Ks. Sylwester Miciniak - Skrzyszów k. Tarnowa
  49. Ryglice - Ks. Łukasz Serafin - Łużna
  50. Rzepiennik Biskupi - Ks. Piotr Burdacki - Czarna
  51. Rzezawa - Ks. Piotr Dymiński - Grybów
  52. Siedliska k. Bobowej - Ks. Grzegorz Ogórek - Rzepiennik Biskupi
  53. Skrzyszów k. Tarnowa - Ks. Damian Warzecha - Pustków
  54. Skrzyszów k. Tarnowa - Ks. Dominik Furgał - Stary Sącz, św. Elżbiety
  55. Stary Sącz, św. Elżbiety - Ks. Fabian Hołyst - Górki
  56. Szczepanów - Ks. Marcin Łazarz - Niemcy
  57. Szczepanów - Ks. Mateusz Kawa - Przyszowa
  58. Szczucin - Ks. Paweł Szpunar - Krużlowa
  59. Szczurowa - Ks. Mateusz Opolski - Podegrodzie
  60. Szymbark - Ks. Michał Łukasik - Tymbark
  61. Szymbark - Ks. Jerzy Ciećko - Mielec, Trójcy Przenajświętszej
  62. Szynwałd - Ks. Dariusz Mytych - Nowe Rybie
  63. Tarnów, bł. Karoliny - Ks.  Janusz Szpilowski - Grybów
  64. Tarnów, Dobrego Pasterza - Ks. Wiesław Wysowski - Nowy Sącz, św. Jana Pawła II
  65. Tarnów, Dobrego Pasterza - Ks. Wojciech Sola - Bolesław
  66. Tarnów, NSPJ - Ks. Łukasz Pietrzak - Krynica-Zdrój, Wniebowzięcia NMP
  67. Tymbark - Ks. Tomasz Wroński - Tarnów-Krzyż
  68. Tymbark - Ks. Szczepan Depowski - Tarnów, NSPJ
  69. Wielogłowy - Ks. Damian Płaza - Bobowa
  70. Wielogłowy - Ks. Łukasz Niziołek - Bochnia, św. Mikołaja
  71. Zakliczyn - Ks. Krzysztof Migacz - Szymbark
  72. Zgórsko - Ks. Krzysztof Kutek - Skrzyszów k. Tarnowa
  73. Żegocina - Ks. Sylwester Pustułka - Brzesko, Miłosierdzia Bożego
  74. Żyraków - Ks. Jakub Kulpa - Zdziarzec

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama