Nowy numer 3/2021 Archiwum

Dziś zaczyna się "Strefa chwały"

Rok temu prawie 600 Ludzi Nowej Kultury uczestniczyło w Strefa Chwały Festiwal w Starym Sączu. W tym roku mogą ich być tysiące.

Tyle, że zamiast w Starym Sączu przy papieskim ołtarzu, uczestnicy Strefy Chwały spotkają się od 3 do 5 lipca w przestrzeni wirtualnej.

- Na Strefie Chwały dzieją się rzeczy ważne, być może najważniejsze - mówi stały gość wydarzenia abp Grzegorz Ryś, który w tym roku także spotka się z uczestnikami. Strefa Chwały to doroczne rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem.

- W tym roku Strefa odbędzie się całkowicie online i dzięki temu jest szansą na dotarcie do dużo szerszej liczby osób. To szansa jakiej wcześniej nigdy nie było! - piszą organizatorzy.

Dziś zaczyna się "Strefa chwały"   Strefa Chwały to radość, modlitwa, spotkanie. Beata Malec-Suwara /Foto Gość

Strefa Chwały rozpoczyna się już dziś o godz. 17. Tego dnia przewidziano spotkania z dominikaninem o. Tomaszem Nowakiem, Tomaszem Samołykiem. O 20:30 zacznie się uwielbienie z konferencją Rafała Zielińskiego. Jutro, 4 czerwca program zaczyna się o godz. 17 Eucharystią, a wieczorem uwielbienie i konferencja ks. Rafała Jaroszewicza. W niedzielę 5 lipca na wieczornym uwielbieniu ze strefowiczami spotka się o 19:30 abp Grzegorz Ryś.

Program i szczegóły na STREFA CHWAŁY FESTIWAL

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama