Nowy numer 3/2021 Archiwum

Jaką drogą mam iść?

Siostry służebniczki dębickie zapraszają dziewczęta na rekolekcje powołaniowe do Matki Bożej na Jasnej Górze.

Serdecznie zapraszam cię na rekolekcje rozeznania powołania. Może masz w swoim sercu duży znak zapytania, nie wiesz co robić? Pytasz się sama „może mam powołanie”, „a może go nie mam”, „może mi się wydaje”? Masz może rożne pragnienia. Jeśli masz wolne dni od 16 do 19 lipca zapraszam cię do Częstochowy, aby przy Maryi i przy Sercu Jezusa spotkać się ze swymi pragnieniami i jego pragnieniami, odnośnie do twojego życia - zachęca s. Katarzyna Szulc, służebniczka dębicka z domu Dębicy, odpowiedzialna za duszpasterstwo młodych w zakonie.

Szczegóły dotyczące zapisów są na plakacie. - Możesz zadzwonić, zapisać się napisać, poprosić o modlitwę - zachęca s. Katarzyna.

Służebniczki zapraszają także dziewczęta do skorzystania z możliwości odbycia indywidualnych rekolekcji, w formie dni ciszy, modlitwy i rozmowy, w dowolnie uzgodnionym terminie i miejscu. W tej sprawie także można kontaktować się z s. Katarzyną.

Jaką drogą mam iść?   Plakat 3-dniowych rekolekcji w Czestochowie. siostry.net

- Z odkryciem powołania jest czasami tak, jak z byciem na dworcu, lotnisku bez kupionego biletu i wyznaczonej drogi do celu. Stajemy przez tablicą odlotów i przylotów i nie wiemy gdzie, w jakim celu mamy ruszyć w drogę. Wtedy zastanawiamy się, dopytujemy, rozważamy i szukamy najlepszego odkrycia. Gdzie i po co mam lecieć? - dodaje s. Katarzyna. Szczegóły nt. propozycji służebniczek na ich stronie internetowej: siostry.net. O rekolekcjach rozeznania można przeczytać: REKOLEKCJE POWOŁANIOWE.

Tam też znajdziemy kontakt telefoniczny i mailowy do s.Katarzyny Szulc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama