Nowy numer 2/2021 Archiwum

Diecezja tarnowska. W tym roku nie będzie tradycyjnych odpraw katechetycznych

Katecheci otrzymają informacje w formie elektronicznej.

Jak informuje ks. Tomasz Lelito, dyrektor wydziału katechetycznego Kurii diecezjalnej w Tarnowie, ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, w roku 2020 odprawy katechetyczne planowane na dni 28, 29 i 31 sierpnia nie odbędą się w tradycyjnej formie.

"Materiały przygotowane na Odprawy Katechetyczne (wykłady, komunikaty itp.) zostaną rozesłane w formie elektronicznej do wszystkich parafii naszej diecezji przed 26 sierpnia 2020 r. oraz zamieszczone na stronie internetowej Wydziału Katechetycznego" - dodaje ks. T. Lelito, prosząc katechetów o dokładne zapoznanie się z ich treścią.

Ponadto misje (skierowania) do nauczania religii dla katechetów będą wydawane w godzinach pracy w biurze Wydziału Katechetycznego przez cały sierpień. Wniosek o skierowanie można przysłać do Wydziału Katechetycznego za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub zeskanowany na adres e-mail (wydzkate@diecezja.tarnow.pl ), zaś skierowanie zostanie odesłane na adres parafii za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wniosek o skierowanie należy pobrać ze strony wydziału katechetycznego (zakładka: „Do pobrania”).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama