Nowy numer 2/2021 Archiwum

Chcesz wiedzieć więcej, żeby pomagać?

Diecezjalne Studium Rodziny jest propozycją dla osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z małżeństwem i rodziną.

Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin zaprasza do udziału w studium małżonków, dla których wspólne zdobywanie wiedzy jest okazją do umacniania sakramentalnej więzi. Wykłady obejmują zagadnienia m.in. z teologii, prawa kanonicznego, psychologii rodziny i pedagogiki.

Obejmują róniweż systematyczne wykłady z naturalnych metod rozpoznawania płodności zgodnie z metodą prof. Rötzera. Absolwenci studium otrzymują dyplom nauczyciela metody Rötzera i po otrzymaniu misji mogą podjąć posługę w poradniach rodzinnych jako doradcy życia rodzinnego.

Studium trwa dwa lata. 10 października 2020 r. rozpoczyna się 18. jego edycja. Wszystkie wykłady będą odbywać się w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się w Wydziałem Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w którym także można dokonać zapisu na studium:14 631 73 60, drtarnow@gmail.com.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o Diecezjalnym Studium Rodziny:

Diecezjalne Studium Rodziny
SYNAJ. TV

oraz filmu o Doradcach Życia Rodzinnego:

Doradcy Życia Rodzinnego
SYNAJ. TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama