Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wsiądźcie z nami do autobusu RobimyCośWięcej

Udostępniajcie, zapraszajcie znajomych, zarezerwujcie sobie sobotni wieczór i zróbcie coś ponad i pomimo dla Marcelka.

Sądeckie stowarzyszenie #RobimyCośWięcej planowało zorganizować widowisko artystyczne, podczas którego odbyłaby się zbiórka pieniędzy na rehabilitację Marcelka. Przygotowania do koncertu trwały 8 miesięcy. Tydzień przed koncertem Nowy Sącz wszedł w czerwoną strefę w związku pandemią koronawirusa i widowisko musiało zostać odwołane.

Jednak wolontariusze nie poddali się. W najbliższą sobotę 15 sierpnia o godz. 18.00 na fanpage’u Robimy Coś Więcej, a zatem na całym świecie, odbędzie się charytatywne widowisko artystyczne „Ponad i pomimo”.

- Przygotowując się do wydarzenia, które miało odbyć się stacjonarnie przewidzieliśmy dla każdego widza i uczestnika cegiełkę (30 zł), z której całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na leczenie oraz rehabilitację chłopca. W obecnej sytuacji, kiedy wydarzenie odbędzie się on-line, oznacza to, że nie ma limitów miejsc i nie ma określonej kwoty cegiełki. Każdy może podarować Marcelkowi dowolną ilość minut rehabilitacji - zachęca Maria Polańska z #RobimyCośWięcej.

Wsiądźcie z nami do autobusu RobimyCośWięcej   Gość wsiada do autobusu RobimyCośWięcej. RCW

Każdy może włączyć się w pomoc Marcelkowi, wsiadając do autobusu Robimy Coś Więcej. Udostępniajcie informację o koncercie, zapraszajcie znajomych, zarezerwujcie sobie sobotni wieczór i zróbcie coś #ponad i #pomimo dla Marcelka.

- Niesamowicie Was potrzebujemy! A przede wszystkim Marcelek, który od pierwszego dnia życia walczy o to, żeby było szczęśliwe - apelują młodzi artyści z Robimy Coś Więcej.

Już dziś można wpłacać pieniądze na rehabilitację chłopca oraz udostępniać zbiórkę dalej: pomagam.pl/pomocdlamarcelka.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na FB Robimy Coś Więcej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama