Nowy numer 2/2021 Archiwum

Przyjdź po pocieszenie

Rozpoczął się tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Pasierbieckiej.

Jak co roku, wspólnota parafii w Pasierbcu przeżywa tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. - W tym roku dziękujemy za wszelkie dobro, które Bóg dał nam przez św. Jana Pawła II, i za nim chcemy powtarzać: "Totus Tuus, Maryjo" - mówi kustosz sanktuarium ks. Bogdan Stelmach.

W poszczególne dni sanktuarium zaprasza różne grupy pielgrzymów. - W niedzielę modlimy się za służbę zdrowia, w poniedziałek - modlitwa za rodziny z indywidualnym błogosławieństwem rodzin przez bp. Andrzeja Jeża. We wtorek - koncert dziękczynny za św. Jana Pawła II o 19.30 - wylicza kustosz.

Nie zabraknie również spotkania z chorymi, które poprowadzi bp Stanisław Salaterski, oraz podziękowania za dar kapłaństwa. - W piątek wprowadzimy relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Sobotnie popołudnie to dziękczynienie za plony i prośba o zachowanie nas od wszelkich nieszczęść duszy i ciała, również o powstrzymanie epidemii. Mszy św. o północy będzie przewodniczył bp Wiesław Lechowicz - zapowiada ks. Stelmach.

Centralne uroczystości odbędą się 30 sierpnia o 11.00 pod przewodnictwem abp. Mieczysława Mokrzyckiego, metropolity lwowskiego, byłego sekretarza Jana Pawła II.

Przyjdź po pocieszenie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama